HAKKIMIZDA

hakkimizda-img
1993 yılında kurulan ve kısa sürede Türkiye'nin PVC kapı-pencere sektöründe öncü kuruluşu konumunu kazanan INTERPEN; markasına duyulan güven ve kalitesinden aldığı güçle PVC kapı - pencere ve tüm PVC sistemleri imalatı alanlarında hizmet vermektedir.

INTERPEN grubu olarak 2016 yılı itibari ile, Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu son teknoloji ile donatılmış olan fabrikamızda, üretimin başından sonuna büyük bir titizlikle kalite standartlarına uygun, insan sağlığı ön planda tutularak PVC profil üretimine başlamış bulunmaktayız. Yıllık 10.000 ton üretim kapasitesi ile PVC profil sektöründe, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda varlığını her geçen gün artırmaktadır.

PVC kapı ve pencere üretimlerimiz; İvedik Organize Sanayi Bölgesinde 42 000 m2, Sincan Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 olmak üzere, toplamda 62.000 m2 kapalı alana sahip fabrikalarımızda günde 1200 adet doğrama olmak üzere yapılmaktadır.

Grubumuz; alanında uzman 500 daimi personel istihdam etmekte, 200'e yakın bayisi ile Ankara'nın tüm semt-ilçelerinde hizmet vermekte ve bunun yanında Türkiye'nin bir çok iline ve yurtdışı pazarlara da kusursuz olarak hizmet götürmekteyiz.

Üretim tesislerimiz, günümüz teknolojisi ile modernize tam otomatik makineler kullanılarak, her türlü talebe cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiştir. INTERPEN grubu; genç ve dinamik personelinin azimli çalışmalarıyla sektöründe “en iyi hizmet - en kaliteli ürün” amacıyla Ülkemizde PVC pencere üretimi sıralamasında büyük başarılara imza atmıştır.

INTERPEN markası, sahip olduğu geniş bayii ağı ve uzman kadrolarıyla verdiği hizmetler sayesinde müşterilerin kolaylıkla ürünlerine ulaşmasını sağlamaktadır. Vizyonumuz; "Çözüm Merkezi" sloganı ile sektördeki liderliğimizi koruyarak Ülkemizdeki marka bilinirliğini uluslararası pazarlara taşımaktır. Misyonumuz yaşam alanlarında güvenilir, yenilikçi ve konforlu çözümler sunmaktır. Bunlar için sahip olduğumuz temel değerlerimiz ise " dürüstlük, yetkinlik, sürekli gelişim, sorumluluk, katılımcılık, müşteri odaklılık, değerlere saygı, takdir, sürat"tir.

INTERPEN grubu olarak mükemmelliğe olan tutkumuz, müşterilerimizden aldığımız güçle beraber üretmeye, araştırmaya, yeni tasarımlara, istihdam oluşturmaya ve Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.