Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

1993 yılında kurulan ve kısa sürede TÜRKİYE’nin PVC Profil sektöründe öncü kuruluş konumunu kazanan PİDOSAN ; markasına duyulan güven ve kalitesinden aldığı güçle, PVC Kapı - Pencere Profil imalatı ve tüm PVC sistemleri imalatı ile Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri imalatı, Panjur Sistemleri, Çelik Kapı, Yangın Kapısı ,Ahşap Kompozit İç Mekan Kapıları alanlarında hizmet vermektedir. Pidosan Grubu olarak 2016 yılı itibari ile, Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu son teknoloji ile donatılmış olan fabrikamızda, üretimin başından sonuna büyük bir titizlik le kalite standartlarına uygun, insan sağlığı ön planda tutularak Pvc Profil üretimine başlamış bulunmaktayız.
Grubumuz; bünyesinde alanında uzman 500 daimi personel istihdam etmektedir. Merkeze bağlı 5 şube ve 200’e yakın bayii ile TÜRKİYE’nin bir çok iline ve dış pazarlara da eksiksiz, kusursuz hizmet götürmekteyiz. Üretimlerimiz; İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde 42.000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda kapı ve pencere üretimlerimiz yapılmaktadır. Kapı Pencere Üretim tesisimiz, günlük 100-110 daire imalat kapasitesine sahip olup günümüz teknolojisi ile modernize tam otomatik makineler kullanılarak, her türlü talebe cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiştir.


Pidosan; Genç ve dinamik yöneticileri ve çalışan personelin azim ve gayretiyle 1993’den günümüze Pidosan üretimleri ile Türkiye birinciliklerine ulaşmıştır. Amacımız sektörde en iyi hizmeti vermek ve en kaliteli ürünü üretmektir. Bu bütünleşme Pidosan Grubunu Türkiye’de PVC pencere üretimi sıralamasında birinciliğe taşımıştır. Pidosan markası, sahip olduğu geniş bayii ağı ve uzman kadrolarla verdiği hizmetler sayesinde müşterilerin kolaylıkla ürünlere ulaşmasını sağlamaktadır. Grubumuzun hedefleri arasında; entegre bir global şirket mantığı ve sistemi ile çalışmak, pencere, kapı ve tüm PVC sistemleri imalatı ile müşterilerimizin beklentilerini aşarak ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamak önde gelmektedir.“Çözüm merkezi” sloganı ile; Vizyonumuz “ 2023 yılına kadar sektördeki liderliğimizi koruyarak, bölge¬mizdeki marka bilinirliğini ulusal bir markaya dönüştürmek ve uluslar arası pazarlara taşımak”; Misyonumuz “ yaşam alanlarında güvenilir, yenilikçi ve konforlu çözümler sunmak”;
Temel değerlerimiz “ dürüstlük, yetkinlik, sürekli gelişim, sorumluluk, katılımcılık, müşteri odaklılık, değerlere saygı, takdir, sürat”.

Pidosan Grubu olarak mükemmelliğe olan tutkumuz, müşterilerimizden aldığımız güç her zamanki gibi; Üretmeye, Araştırmaya, Yeni tasarımlara, İstihdam oluşturmaya ve Ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.