Ürün Detay Sayfası

Huzurlu Hayatlar

70 mm kasa ve kanat profil genişliği

5 odacıklı sistemi sayesinde mükemmel ısı, ses ve su izolasyonu
Tüm mevsim şartlarına karşı dayanıklılık
Yüksek mukavemet için özel statik destek sacı ve TPV gri contalı profilleri sayesinde düşük stok maliyeti ve süratli imalat
Farklı kalınlıklardaki gri contalı cam çıtaları ile tek cam ( 4-6mm ) ve ısıcam     (24-32) uygulama imkanı
Estetik çıta ve profil görünümü
Tek açılım, çift açılım ve çift kanat açılım seçenekleri
Panjurlu ( motorlu, uzaktan kumandalı veya manuel ) ve panjursuz uygulama
Ulusal ve uluslararası ölçüm kuruluşları tarafından onaylanan kalite

Ancha

Üstün Yalıtım

Ancha PVC Pencere ve Kapı Sistemi, 5 odacıklı tasarımı, 70mm kasa ve kanat genişliği ile ısı yalıtımı açısından mükemmel bir performansa sahiptir. Sisteme ait ısı iletim katsayısı (Uf), IFT Rosenheim’da yapılan testler sonucunda 1,3W / m2K olarak belirlenmiştir.

 

Akustik Mükemmellik

Günümüzün gürültülü yaşam alanlarında, mekanların akustik yalıtımı  büyük önem taşımaktadır. Ancha Sistemi, elle yerleştirilen fitillere göre daha iyi akustik yalıtım sunan 2 bölmeli fitilleri bünyesinde barındırır. Ayrıca PVC’nin var olan yalıtım özellikleri ve Ancha PVC Pencere ve Kapı Sistemi’nin çok bölmeli yapısı, yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.

 

Doğal Havalandırma

İyi yalıtılmış evlerde dahi, yeterli havalandırmayı sağlamak için özel önlemler gerekir. Ancha Pencere ve Kapı sistemi; koku, alerji, CO₂ zehirlenmesi, yoğuşma ve küf oluşumu risklerini azaltan doğal bir havalandırma sistemiyle de tamamen uyumludur.

 

İlave Güvenlik

Ancha PVC Pencere ve Kapı  Sistemi, hırsızlık olaylarına karşı güvenlidir. Ayrıca sistem, tüm güvenlik türleriyle de uyumludur.

 

Çevreye Saygı

Ancha PVC Pencere ve Kapı  Sistemi’nin pencere ve kapıları yüksek yalıtım değerleriyle daha sağlıklı bir çevre ortamı yaratmanın yanı sıra uzun ömrü, az bakım gereksinimi ve kullanım ömürlerinin sonunda %100 geri dönüştürülebilirlik ve yeniden işlenebilirlik özellikleriyle de öne çıkmaktadır.

Teknik Özellikler

AVANTAJLAR