Ürün Detay Sayfası

Huzurlu Hayatlar

70 mm genişlikte tek raylı alternatif kasa ile 50 mm genişlikte kanat profili

Üç geniş odacığı ve şaşırtmalı su tahliye uygulanır.
Farklı kalınlıklarda gri contalı çıta ile tek cam (4-6 mm) ve ısıcam (20 mm) uygulama imkanı
Panjurlu ve Panjursuz uygulama
Ahşap desenli laminasyon uygulaması
Ulusal ve Uluslararası ölçüm kuruluşları tarafından kalitesi onaylanmıştır.

Azelha Sürme

Üstün Yalıtım

AZELHA SÜRME PVC Pencere ve Kapı Sistemi, 3 odacıklı tasarımı ve 70 mm kasa ile 50 mm kanat sayesinde iyi bir performansa sahiptir. Sisteme ait ısı iletim katsayısı (Uf), IFT Rosenheim’da yapılan testler sonucunda 1,6 -1,7 W / m2K olarak belirlenmiştir.

 

Akustik Mükemmellik

Günümüzün gürültülü yaşam alanlarında, mekanların akustik yalıtımı  büyük önem taşımaktadır. AZELHA SÜRME Sistemi, elle yerleştirilen fitillere göre daha iyi akustik yalıtım sunan 2 kademeli kıl fitilleri bünyesinde barındırır. Ayrıca PVC’nin var olan yalıtım özellikleri ve AZELHA SÜRME PVC Pencere ve Kapı Sistemi’nin 3 bölmeli yapısı, yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.

 

Doğal Havalandırma

İyi yalıtılmış evlerde dahi, yeterli havalandırmayı sağlamak için özel önlemler gerekir. AZELHA SÜRME PVC Pencere ve Kapı sistemi; koku, alerji, CO2 zehirlenmesi, yoğuşma ve küf oluşumu risklerini azaltan doğal bir havalandırma sistemiyle de tamamen uyumludur.

 

İlave Güvenlik

AZELHA SÜRME PVC Pencere ve Kapı  Sistemi, hırsızlık olaylarına karşı daha yüksek güvenlik sunan galvanizli çelik ile güçlendirilmiştir. Ayrıca sistem, tüm güvenlik türleriyle de uyumludur.

 

Çevreye Saygı

AZELHA SÜRME PVC Pencere ve Kapı  Sistemi’nin pencere ve kapıları yüksek yalıtım değerleriyle daha sağlıklı bir çevre ortamı yaratmanın yanı sıra uzun ömrü, az bakım gereksinimi ve kullanım ömürlerinin sonunda %100 geri dönüştürülebilirlik ve yeniden işlenebilirlik özellikleriyle de öne çıkmaktadır.

Teknik Özellikler

AVANTAJLAR