Ürün Detay Sayfası

Huzurlu Hayatlar

Her zevke Uygun Çözümler Sunar !

Bırakın, görüş açınız daha da derinleşsin!

Geniş cepheleri dışarıya açmanın en şık yolu; Pidosan Hebeschiebe PVC Sürme Sistemleri

Yalıtımdan ödün vermeksizin dış mekânları evinize katan, görselliği yuvanızın konforunda alabildiğine yaşatan pencere profil sistemidir.

Geniş bir görüş açısı sağlayarak, teras, balkon ve bahçelerinize açılan kapılarınızı manzaranızı bölmeden dış dünya ile birleştirebilir, mekanlarınıza değer katarak tek bir hamle ile hiç zorlanmadan açıp kapayabilirsiniz.

Pidosan Hebeschiebe PVC Sürme Sistemi’nin tasarımında, hem profillerde hem de detaylarda izolasyon kavramı ön planda tutulmuştur. Kanatlar 5 odacıklıdır. Kanatlarda yüksek atalet moment değerine sahip destek sacı kullanımı ile geniş açıklıklarda doğramalar yapılabilmektedir.

Hebeschiebe 80

Geniş cepheleri dışarıya açmanın en şık yolu; Hebeschiebe PVC Sürme Sistemleri

Geniş bir görüş açısı sağlayarak,  teras, balkon ve bahçelerinize açılan kapılarınızı manzaranızı bölmeden dış dünya ile birleştirebilir, mekanlarınıza değer katarak tek bir hamle ile hiç zorlanmadan açıp kapayabilirsiniz.

Hebeschiebe 80 / Contalı Sürme Sistemi’nin tasarımında, hem profillerde hem de detaylarda izolasyon kavramı ön planda tutulmuştur. Kanatlar 80 mm genişliğinde ve 6 odacıklıdır.
Kanatlarda yüksek atalet moment değerine sahip destek sacı kullanımı ile, geniş açıklıklarda doğramalar yapılabilmektedir.

Teknik Özellikler

AVANTAJLAR